Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 17 czerwiec 2024

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/24

odbędą się 21 czerwca 2024 r. - piątek, w godzinach:

8.30

klasy VII – VIII - sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

9.30

klasy I – II - sala gimnastyczna, spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

10.00

klasy V – VI - spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

10.30  –

klasy III – IV - sala gimnastyczna, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

17-06-2024

Dzień sportu

17 czerwca 2024 roku uczniowie klas I-III uczestniczyli w Szkolnym Dniu Sportu. Tradycyjnie po wspólnej rozgrzewce przedstawiciele klas wzięli udział w następujących konkurencjach: bieg sztafetowy w Parku Staromiejskim, wyścigi rzędów, przeciąganie liny, strzały piłki na pustą bramkę, strzały piłki kijem do unihokeja na pustą bramkę, rzuty poduszką z klęku.

Kategoria: Sport

Efektem końcowym projektu jest pajacyk w formie Pompolinka, ubranego w kolorową dzianinę oraz stojak. Aby wykonać ubranko dla Pompolinka, pompony oraz ozdobny element na bluzce, uczeń musiał wykonać dwie kostki dziewiarskie, przyrząd do pomponów i szydełko, a to wszystko dzięki rządowemu projektowi „Laboratoria przyszłości"