14-06-2024

Nasi uczniowie na Łódzkim Festiwalu Piłki Ręcznej

Napisane przez: Monika Jakóbiec

W środę 12 czerwca 11 uczniów Naszej szkoły   uczestniczyło w pierwszym Łódzkim Festiwalu Piłki Ręcznej. W festiwalu wzięło udział 450 uczniów z łódzkich szkół podstawowych. Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy " Anilana". Wydarzenie odbyło się w otoczeniu Sport Areny. Podczas festiwalu uczestniczyliśmy w szeregu gier, zabaw i próbach sprawnościowych związanych z piłką ręczną.

Wzięliśmy udział w turnieju piłki ręcznej klas V. Spotkaliśmy wielu wybitnych zawodników polskiej piłki ręcznej min. olimpijczyków : Zygfryda Kuchtę, Włodzimierza Wachowicza, Lesława Dziubę, Marka Pazdura, Sławomira Szmala i Piotra Jędraszczyka. Z imprezy pełnej sportowych wrażeń i licznych gadżetów do szkoły wróciliśmy zadowoleni i szczęśliwi. Mamy nadzieję, że impreza będzie cykliczna...

Ilość odsłon: 326 Ostatnio zmieniany: 14-06-2024
Więcej w tej kategorii: « Lekcja pokazowa z rugby Dzień sportu »