19-09-2024

"Nadzieje Olimpijskie" za nami

Napisane przez: Monika Jakóbiec

13 września w piątek 12 reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w kolejnej edycji Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich. Impreza sportowa rozgrywała się na stadionie AZS -u. Każdy zawodnik starował w dwóch konkurencjach: jednej biegowej: 60m, 300m , 600m i jednej technicznej: skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.

Pomimo deszczowej pogody, nasi młodzi lekkoatleci dzielnie prezentowali swoje sportowe talenty. A kibicowali im m.in. nasi mistrzowie na 400 metrów -  Kajetan Duszyński i Maksymilian Szwed. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV i V w osobach: Lena Jabłońska, Oliwia Wosiak, Alan Juśkiewicz, Igor Zawalski, Jan Nowicki, Michał Gudas, Patryk Kowalski, Alan Jabłoński, Illia Nikoliuk, Tsyhanko Maksim, Vernyhora Yevhenii.

Wszystkim dziękujemy i gratulujemy!

Ilość odsłon: 52 Ostatnio zmieniany: 19-09-2024
Więcej w tej kategorii: « Dzień sportu