Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 21 październik 2024

Warsztaty kulinarne w naszej świetlicy, cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci, więc i w tym roku szkolnym nastąpiła ich kontynuacja. Uczniowie rozwijają na nich swoje umiejętności kulinarne, kształtują umiejętność przyrządzania posiłków z zachowaniem higieny. Tego typu zajęcia są jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu w świetlicy w aktywny i ciekawy sposób.

Kategoria: Świetlica

W dniach 30 września - 4 października 2024 roku uczniowie naszej szkoły realizowali zadania projektowe ogólnopolskiej akcji „Czytamy z sercem”.

We wszystkich klasach odbyły się zajęcia, podczas których Pani bibliotekarka czytała uczniom fragmenty książek o dzieciach dotkniętych chorobami serca. Uczniowie klas 1-3 poznali „Bajkę o sercu” a w czasie zajęć dowiedzieli się, jak wygląda i jak pracuje serce oraz rozwiązywali łamigłówki i rebusy o „sercowej” tematyce.

Kategoria: Biblioteka

26 września - Światowy Dzień Języków Obcych połączyliśmy w tym roku z Dniem Królika i zaowocowało to bardzo ciekawym projektem czytelniczo - językowym.

Uczniowie klas pierwszych poznali Króliczka Wędrowniczka z książki p. Grażyny Bąkiewicz i początek jego przygody.  Uczniowie klas 2, 3 i 4 podczas zajęć języka angielskiego przecisnęli się przez króliczą norkę do Krainy Czarów Lewisa Carrolla.

Kategoria: Biblioteka